Workshopy

DIGI Roadshow

Pojďme společně najít kancelářský balík. Z informatiky zmizel, ve škole ale zůstal, nebo ne?

Na DIGI Roadshow se tentokrát zaměříme na tolik diskutované kancelářské programy. Budeme hledat, kde a jak učit žáky pracovat s texty, tabulkami, grafikou nebo prezentacemi v různých oborech.

Workshopy budou navrženy tak, aby učitelům poskytly konkrétní návody a inspiraci, jak efektivně integrovat aplikace tzv. kancelářského balíčku do výuky matematiky, jazyků, přírodních věd a dalších předmětů.

Proč je setkání vhodné právě pro Vás? Už jste začali do výuky zařazovat digitální technologie a chcete se nechat inspirovat? Víte, že od září se změnilo pojetí výuky, které se týká učitelů každého předmětu, a nejste si jistí, jak na to? Chcete si vyzkoušet jak na texťák nebo grafiku na vlastní kůži? Chcete o změnách a svých zkušenostech diskutovat s kolegy? Potřebujete se vyznat v nabídce podpory a při zavádění změn?

Tak pak je lednová DIGI Roadshow právě pro Vás!

30. 01. 2024
14:00 - 18:00
České Budějovice
NPI ČR
Zdarma

Více informací

Hana Mahnelová – Tabulkový procesor jako vytuněný kalkulátor a zdatný statistický počtář: Vysvětlení principu práce procesoru s časovými údaji a ukázky několika jednoduchých praktických příkladů, s jejichž pomocí je možné rozvíjet digitální kompetence žáků v matematice. (učitelé 2. stupně ZŠ, SŠ)

Antonín Marek – Hospodaření domácnosti: Seznámíme se se základními pojmy ohledně hospodaření domácnosti (příjmy, výdaje). Naučíme se vytvořit textový dokument o naší fiktivní rodině a v tabulkovém editoru vytvoříme stručný přehled hospodaření domácnosti. (učitelé 2. stupně ZŠ)

 

Přihláška

Místo konání události

Další události

Nevybrali jste si? Zkuste zde.