Workshopy

Učiteling Jihočeský kraj

Učiteling je unikátní projekt, který podporuje vzájemné sdílení učitelské praxe a rozvíjí spolupráci učitelů napříč obory i stupni v rámci jedné školy. To, co si učitelé z ukázkových hodin svých kolegů odnesou, jsou primárně nové metody práce a forma výuky.

Nově v rámci Učitelingu i program pro ředitele – „Řediteling“. Jedná se o facilitované setkání zaměřené na podporu zdravého klimatu školy.

Učitelé se v průběhu dne zúčastní tří různých workshopů dle vlastního výběru. V roli žáka v nich na vlastní kůži zažijí, jak učí jejich kolegové, finalisté odborné ceny pro učitele Global Teacher Prize Czech Republic. Workshop se skládá z konkrétní odučené hodiny z praxe doplněné o následnou analýzu a reflexi prožité lekce.

Jednoho workshopu se účastní maximálně 20 učitelů. Všichni účastníci obdrží osvědčení o absolvování vzdělávacího programu.

Učiteling se pořádá regionálně a primárně se ho účastní učitelé z místních základních a středních škol. Jeho cílem je vzájemné mezioborové sdílení učitelské praxe napříč stupni škol a načerpání inspirace, kterou účastníci mohou následně využít ve vlastní výuce.

 

22. 03. 2024
08:00 - 18:00
České Budějovice
SŠ polytechnická České Budějovice
990 Kč Informace ke vstupnému
zahrnuje 3 workshopy, celodenní stravování a účast na besedě

Místo konání události

Další události

Nevybrali jste si? Zkuste zde.