Volný čas

Víkend pro rodiny s nadanými dětmi

Setkání rodin s nadanými dětmi.

Cílem je dát možnost nadaným dětem se seznámit, navázat přátelství s podobně laděnými dětmi a strávit společně čas a užít si nabízené aktivity. Rodičům dětí chceme umožnit sdílení zkušeností ze života s nadanými dětmi, problematiky školství, načerpat nové inspirace pro práci s dětmi a také je ujistit, že v tom nejsou sami.

Účastnit se budou zkušení odborníci z oblasti péče o nadané děti. Akce je určena pro celé rodiny, členství v Mense není podmínkou. Můžete se těšit na vstřícnou, příjemnou atmosféru. Díky podpoře Nadace RSJ bude na akci přítomen i psycholog.

On-line přihlášku najdete zde, přihlašovat se můžete do 6.5.2024 (do 23:59:59) nebo do vyčerpání celkové kapacity setkání.

Harmonogram programu a témata přednášek pro rodiče bude upřesněn později. Po dobu přednášek bude pro děti od 6 let zajištěn program. Pro zájemce bude přichystáno také testování IQ.

Strava

Plná penze. Strava bude pro všechny účastníky jednotná, k dispozici bude vegetariánská a bezlepková varianta.

Ubytování

Ubytování: ParkHotel Mozolov, relaxační areál, který se nachází v srdci krásné přírody jižních Čech.

Ubytování nabízíme ve třech kategoriích. V přihlášce si prosím zvolte vámi preferovanou kategorii. Jednotlivé kategorie budou přidělovány podle času přihlášení do vyčerpání kapacity. Poté vám bude nabídnuta náhradní varianta.

Ubytování Hotel – třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením
Ubytování Rekreační vily – každá vila nabízí 4 třílůžkové pokoje, pro které je společná koupelna a dvě oddělené toalety. Toto ubytování je ideální pro spřátelené rodiny.
Chatky – jsou čtyřlůžkové, součástí každé chatky jsou dvě palandy. Chatky jsou v bezprostřední blízkosti sociálních zařízení.

 

24. 05. - 26. 05. 2024
Tábor
ParkHotel Mozolov
2970 Kč Informace ke vstupnému
Cena – za celý pobyt pá-ne včetně plné penze:
- Hotel: 2 970 (16 let a starší), 2 770 (10-15 let), 2 490 (3–10 let)
- Vily: 2620 (16 let a starší), 2 420 (10–15 let), 2 140 (3-10 let)
- Chatky: 2 150 (10 let a starší), 1950 (3-10 let)
- členové Mensy a Dětské Mensy: sleva 200 Kč

Místo konání události

Další události

Nevybrali jste si? Zkuste zde.