Soutěže

Animuj pro ANIMÁGA. A tablet za to!

Celostátní soutěž animované tvorby dětí a mládeže ANIMÁG Kroměříž je pro každého nadějného tvůrce ve věku 6-19 let přímou otevřenou cestou, jak uvidět svůj snímek na velkém plátně kina. Za sedm let trvání soutěže bylo na plátna kin uvedeno již 200 snímků vytvořených školáky ze základních i středních škol z celého Česka. A je to zážitek, když vaše poctivě připravovaná animace, kterou znáte jen z displeje, rozzáří celé kino. Chcete si to sami ověřit a vyzkoušet?

Zveme vás na zábavou cestu s ANIMÁGEM. Můžete právě v 8. ročníku soutěže oslovit porotu natolik, že váš snímek doporučí k uvedení na přehlídkách pro veřejnost a navíc – budete se moci těšit, zda získáte ve své věkové kategorii nějakou cenu. ANIMÁG totiž každý rok odmění ty nejlepší účastníky soutěže krásným tabletem!

Pojďte s námi do toho – jako jednotlivci, parta nebo i celá třída v rámci výuky výtvarky, češtiny a informatiky. Máte dostatek věkových kategorií od 6 do 19 let, najdete si bez problémů tu svou. Inspirujte se našimi radami a návody. ANIMÁG je vlastně zábavná cesta do velkého filmového světa přes klasickou tvořivou stop motion animaci. A právě ta klasická animace – to je legrace!

Uzávěrku krásně stíháte: do 31. března 2024 je stále prostor tvořit – animovat.

Váháte, zda to zvládnete? Určitě a s radostí, tohle vás bude bavit.

Zkuste se proklikat naší nápovědou a povzbuzením do vlastní animační práce.

Důležité je mít také časový harmonogram a vše pro úspěšné obeslání soutěže ANIMÁG Kroměříž 2024.

A třeba právě váš snímek bude letos v červnu na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže ANIMÁG Kroměříž 2024 nejen promítán, ale také odbornou porotou po zásluze odměněn!

16. 02. - 31. 03. 2024
Jiný
Zdarma

Další události

Nevybrali jste si? Zkuste zde.