20. 12. 2023

Hrdinové FAST

Největším dárkem, který můžete dát, je dar vědění, jak zachránit lidský život. A právě to učí děti mateřských škol a nižšího stupně základních škol úspěšný mezinárodní vzdělávací program Hrdinové FAST, zaměřený na osvětu ohledně mozkové mrtvice.

Program je zdarma, je velmi vizuálně atraktivní, obsahuje mnoho videí a aktivit. Je rozdělen do 5 lekcí, které si mohou učitelé naplánovat kdykoliv během školního roku. Program je vhodný také do družiny.

Tento hravý program je přinášen do škol se záštitou hejtmana Jihočeského kraje Martina Kuby, generálního ředitele Nemocnice České Budějovice, a.s. MUDr. Ing. Michala Šnorka, Ph.D. a vedoucího Komplexního cerebrovaskulárního centra Nemocnice České Budějovice, a.s. prim. MUDr. Svatopluka Ostrého, Ph.D.

Po celém světě se již zapojilo téměř 8 500 škol. V Česku právě začíná, organizátoři budou moc vděční, když jejich misi podpoříte bezplatnou registrací na vzdělávacím portále. Ten Vám po registraci nabídne veškeré materiály. V případě zájmu Vám budou zdarma zaslány i tištěné pracovní sešity pro každého žáka.
Máte-li dotaz, neváhejte se obrátit na: info@hrdinovefast.cz.